Klub Rodziców JiM w Ostrołęce

REKLAMA

Klub Rodziców JiM w Ostrołęce oficjalnie rozpoczął już swoją pracę. Spotkanie inauguracyjne odbyło się w sobotę w Zespole Szkół Nr 4 w Wojciechowicach. To już 22 miejsce w Polsce, w którym pomoc otrzymają rodzice dzieci z autyzmem.

REKLAMA

Mówią Anna Ejzemberg i Anna Grabowska, założycielki Klubu w Ostrołęce.
Autyzm diagnozuje się już u jednego dziecka na sto.  Jest on jest całościowym zaburzeniem rozwoju  o podłożu neurologicznym.

Klub Rodziców JiM to jedna z form wsparcia, pomoc można również uzyskać poprzez kontakt internetowy, posługując się portalem społecznościowym.

Spotkania ostrołęckiego Klub Rodziców JiM będą odbywały się w ZS nr 4.

Fot. Klub Rodziców JiM w Ostrołęce

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT