Klub motocyklowy 'Perun’ zaprasza na 'II Grzmot Peruna’

REKLAMA

Impreza odbędzie się w dniach 16-18 września w ośrodku wypoczynkowym koło Nowogrodu.

REKLAMA

Dla uczestników zabawy przygotowano wiele atrakcji, mówi Krzysztof Żebrowski, prezes Klubu Motocyklowego Perun.

Ostrołęcki klub motocyklowy 'Perun’ jest rozpoznawalny nie tylko w naszym mieście i regionie, ale również w kraju. Od kilku lat aktywnie niesie pomoc chorym dzieciom, biorąc udział w  ogólnopolskiej akcji pn. 'Motoserce”

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT