Klub Kina Niezależnego zaprasza na film

REKLAMA

’Dopóki żyję. Opowieść o Węgrzech’ to tytuł kolejnego filmu jaki zostanie wyświetlony już 25 czerwca w ostrołęckim Kinie Jantar w ramach spotkań Klubu Kina Niezależnego.

REKLAMA

Reżyserem obrazu jest Ewa Stankiewicz. Jego kanwę stanowi wielka manifestacja Węgrów dla poparcia Victora Orbana, będąca zapowiedzią jeszcze większej demonstracji w czasie marcowego święta narodowego Węgier. Węgrzy z całym podobieństwem do naszych losów pokazali, że można walczyć o siebie.

Mówił Arkadiusz Czartoryski, inicjator Klubu Kina Niezależnego.

Wstęp na seans jest bezpłatny. Po filmie zaplanowano spotkanie z reżyserem.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT