Klaudia Miłoszewska zaśpiewa w Klubie Oczko

REKLAMA

Na recital Klaudii Miłoszewskiej pt. ’ Deszcz w butach” po raz kolejny zaprasza Klub Oczko Ostrołęckiego Centrum Kultury. Koncert wokalistki Teatru Piosenki 21 odbędzie się 9 listopada. Rozpocznie się o godzinie 19.
Klaudia Miłoszewska pierwszy raz zaprezentowała się w tym recitalu podczas wakacyjnych Art Czwartków.

REKLAMA

Ostrołęczanka wystąpi z towarzyszeniem muzyków: Tadeusza Kowalewskiego – piano, Marka Kowalskiego – bas, trąbka, Mateusza Sasina – perkusja, dijembe.
Wstęp na koncert jest wolny

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT