Kilkanastu minut potrzebowali policjanci z Ostrołęki, by zatrzymać złodzieja roweru z bagażem. Trafił do aresztu

REKLAMA

Wczoraj w godzinach popołudniowych dyżurny został telefonicznie powiadomiony przez mieszkańca gminy Rzekuń o kradzieży roweru z bagażem. Jednoślad zostawił przed jednym ze sklepów na ul. Przemysłowej w Ostrołęce. Mówi aspirant Sylwester Marczak.

REKLAMA

Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci ostrołęckiego wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu.

K.J.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT