Kilkanaście medali zdobyli ostrołęccy mastersi

REKLAMA

Kilkanaście medali przywieźli ostrołęczanie z III Międzynarodowych Zawodów w Pływaniu Masters o Puchar Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa rozegranych w Ostrowi Mazowieckiej. Starowało 13 ekip z całej Polski, m.in. z Katowic, Bydgoszczy, Wrocławia, Litwy. Mówi Włodzimierz Janczewski.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT