Kierujący wymusili pierwszeństwo

REKLAMA

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to główne przyczyny kilku kolizji, do których doszło wczoraj i dziś w powiecie ostrołęckim.  

REKLAMA

W poniedziałek około godz. 18.00 na skrzyżowaniu ul. Traugutta i 22 lipca w Ostrołęce kierujący samochodem Iveco, 58-letni łomżanin nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu skoda octavia i doprowadził zderzenia. Kierowcom nic się nie stało. Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych.

Dzisiaj policja odnotowała dwie kolizje. Do pierwszej doszło przed godz. 7.00 w Obierwi gm. Lelis.

Do kolejnej kolizji doszło godzinę później na ul. Bohaterów Westerplatte w Ostrołęce.

Poinformowała aspirant Bożena Piersa z ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT