Kierujący volvo miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie

REKLAMA

Czujność obywatelska i powiadomienie policji o dziwnym zachowaniu na drodze umożliwiło przerwanie jazdy pijanemu kierowcy ciężarowki. Okazało się, że 42-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego kierując volvo miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie teraz odpowiadał przed sądem.  

REKLAMA

Poinformowała młodszy aspirant Ewelina Szlesińska z łomżyńskiej policji

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT