Kierowca w stanie upojenia alkoholowego

REKLAMA

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał kierujący audi mieszkaniec powiatu makowskiego.

REKLAMA

Po zatrzymaniu auta próbował uciekać pieszo na jedną z posesji. Szybko został zatrzymany przez dzielnicowych z gminy Olszewo – Borki.

Mężczyzna nie posiadał prawa jazdy, które zostało mu zatrzymane właśnie za jazdę po alkoholu. Niebawem 44 – latek odpowie za swoje postępowanie przed sądem.

fot. KMP Ostrołęka
 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT