Kierowca, który potrącił kobietę na przejściu dla pieszych sam zgłosił się na policję

REKLAMA

Kierowca, który wczoraj potrącił kobietę na przejściu dla pieszych w Ostrołęce sam zgłosił się na policję.

REKLAMA

Jak informowaliśmy, do zdarzenia doszło około godz. 17 na ul. Sikorskiego. Kierujący potrącił kobietę i oddalił się z miejsca zdarzenia. Pokrzywdzona trafiła do szpitala.

Mówił aspirant Sylwester Marczak z ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT