Kenijczyk Joel Kosgei Komen zwycięzcą Półmaratonu

REKLAMA

28-letni Kenijczyk Joel Kosgei Komen z czasem 1:05:24  zwyciężył w XXI Międzynarodowym Półmaratonie Kurpiowskim, który odbył się 24 maja w Ostrołęce. Tuż za nim linię mety przekroczył Mykola Jukhymczuk uzyskując czas 1:05:27. Na podium stanęli również  Anton Pototskyi z Ukrainy, który trasę 21.094 km pokonał w czasie 1:06:29 i Sergii Okseniuk – 1:06:59. Jako piąty na metę dotarł Sergii Rybak – 1:07:09. Najszybszą z kobiet okazała się Ukrainka Anna Pechk z czasem 1:27:43. Mówi Robert Juchniewicz, dyrektor Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej.

REKLAMA

Do półmaratonu przystąpiło ponad dwustu zawodników. Do mety dobiegło 196.

W XXI Międzynarodowym Półmaratonie Kurpiowskim Ostrołękę reprezentowało 80 mieszkańców miasta.

Podkreśla Janusz Kotowski, prezydent Ostrołęki.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT