Katarzyna Wiska najlepsza w Polsce

REKLAMA

Katarzyna Wiska, uczennica III klasy liceum ogólnokształcącego w Zespole Szkół Nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce zajęła I miejsce w XIV Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury. Został on zorganizowany przez Pracownię Lingwistyczną Pałacu Młodzieży w Katowicach.

REKLAMA

W konkursie należało wykazać się erudycją, sprawnością językowo-stylistyczną oraz umiejętnością argumentacji. Katarzyna Wiska pod kierunkiem nauczycielki Ewy Gąski napisała zwycięski esej zatytułowany ”Bohaterowie literaccy, którzy kochali i uczyli miłości innych”.

Do 14 edycji konkursu zgłoszono 423 prace.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT