Kataliza chemiczna-wykład profesora Politechniki Warszawskiej w ZS Nr 5

REKLAMA

24 marca Zespół Szkół Nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce odwiedził Piotr Winiarek, profesor Politechniki Warszawskiej. Uczniowie wysłuchali wykładu poświęconego katalizie chemicznej.

REKLAMA

Spotkanie odbyło się w ramach realizacji programu 'Młodzieżowej Akademii Umiejętności. Centra Talentu i Kariery” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Mówiła Izabela Salis, nauczyciel chemii i lider szkolny projektu.

(mm)

Fot. www.zs5.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT