Karty Wielkiej Rodziny to strzał w 10

REKLAMA

Już prawie 200 rodzin z Ostrołęki korzysta z programu Karta Wielkiej Rodziny. Systematycznie też powiększa się grono firm, które dołączają do inicjatywy promującej wielodzietność.

REKLAMA

Mówił Elżbieta Mierzejewska – Nicewicz, dyrektor ostrołęckiego MOPR-u.

Lista wszystkich firm wspierających akcję znajduje się na stronie internetowej Urzędu Miasta oraz MOPR-u.

Przypominamy, że użytkownicy karty mają gwarantowane:
– 50 proc. zniżki na uczestnictwo w zajęciach i seansach filmowych w OCK;
– 50 proc. zniżki na korzystanie z usług parku wodnego;
– 50 proc. zniżki na opłatę stałą w żłobku (trzecie i kolejne dziecko);
– 50 proc. zniżki na wypożyczenie łyżew i korzystanie z kortów tenisowych przy ul. Witosa;
– darmowe przejazdy autobusami MZK w weekendy

Programem objęte są rodziny wielodzietne i rodziny zastępcze zamieszkałe na terenie Ostrołęki, wychowujące troje i więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub 25 lat w przypadku gdy dziecko uczy się lub studiuje.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT