Karrakan i goście – koncert w sobotę

REKLAMA

W najbliższą sobotę, 19 grudnia w budynku WSAP przy ulicy Korczaka odbędzie się koncert pod nazwą 'Świąteczny Muzyczny Łomot”. Wystąpią Elka Nagel, Kasyno i ostrołęcki Karrakan.

REKLAMA

To druga odsłona imprezy, w ubiegłym roku na scenie zaprezentowały się cztery lokalne kapele. Świąteczny Muzyczny Łomot to przede wszytkim duża porcja dobrego rock’n’rolla.

Koncert rozpocznie się o godzinie 20.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT