Karatecy z MKKK Z 12 medalami

REKLAMA

 

REKLAMA

12 medali zdobyli zwodnicy MKKK podczas Mazowieckiej Ligi Karate w Michałowicach. Turniej odbył się 18 listopada. Wśród wyróżnionych na najwyższym stopniu podium stanęli Maria Jastrzębska, Lena Wiktorska, Ignacy Dąbrowski, Maksymilian Żebrowski i Ziemowit Krzyżewski.

Podsumowuje sensei Artur Prusiński.

Sędzią podczas zawodów był sempai Wojtek Domański, a sekundantkami sempai Kinga Przybyłek i sempai Luiza Karapetyan.

Fot. MKKK

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT