Karatecy odmalowali salę w czynie społecznym

REKLAMA

W czasie wakacji członkowie Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai nie tylko wypoczywali. Znaleźli również czas aby przeprowadzić remont sali, na której na co dzień trenują.

REKLAMA

W ruch poszły wałki malarskie i pędzle. Materiałów malarskich dostarczył Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Sala wymagała gruntownego odświeżenia. Dzięki współpracy Klubu i MOSiR cały remont przebiegł sprawnie i szybko. Nowy sezon treningowy OKKK rozpocznie w czystej sali.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT