Kara wiezienia za kradzież pomidorów

REKLAMA

Powiększ

Dwóch ostrołęczan usłyszało zarzuty dotyczące m.in. kradzieży pomidorów o wartości ponad 20 000 złotych. Sprawcy zostali zatrzymani na gorącym uczynku. Postępowanie prowadzą policjanci wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu.

REKLAMA

Poinformował podkomisarz Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP  w Ostrołęce.
Zatrzymany kierowca miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Czynności w sprawie są kontynuowane przez policjantów. Kradzież zagrożona jest kara 5 lat pozbawienia wolności.

 

Fot. KMP w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT