Kadzidlańskie półkolonie dobiegły końca

REKLAMA

W dniach od  24 czerwca do 5 lipca w Kadzidle zorganizowano dla najmłodszych mieszkańców półkolonie. Wzięło w nich udział 60 dzieci w wieku 6-10 lat.

REKLAMA

Celem zajęć był między innymi udział dzieci w zajęciach profilaktyczno-wychowawczych oraz stworzenie najmłodszym warunków do ciekawego i aktywnego spędzania wolnego czasu, kształtowanie odpowiednich nawyków i postaw,  stymulowanie rozwoju umysłowego i fizycznego,  rozwijanie sposobów ekspresji uczuć i emocji oraz poznawanie najbliższej okolicy.

Dzieci odwiedziły m.in Ochotniczą Straż Pożarną, w Tatarach wzięły udział w zajęciach z hipoterapii, uczestniczyły w wycieczce do Warszawy gdzie obejrzały film w Planetarium przy Centrum Nauki Kopernik,  wzięły udział w lekcji robienia cukierków i odwiedziły stołeczną salę zabaw. Z dużym entuzjazm spotkała się również  wizyta w łomżyńskiej papugarni oraz spotkanie z alpakami.

Półkolonie zostały sfinansowane z budżetu Gminy Kadzidło.

Fot. www.kadzidlo.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT