Kadzidlanie śladami Miłosza

REKLAMA

Uczniowie z gminy Kadzidło wspólnie z opiekunami  odbyli podroż pod nazwą ’ Na Litwie Miłoszowym Szlakiem”. Reprezentacja z Kurpi odwiedziła Litwę, Żmudź, Laudę.

REKLAMA

Uczestnicy wyjazdu spotkali się również z Ireną Duchowską, prezes Stowarzyszenia Polaków Kiejdan.

Wycieczka odbyła się w ramach programu o profilu edukacyjnym, który gmina prowadzi już od kilku lat. W jego ramach organizowane są niecodzienne lekcje patriotyzmu.

Podkreśla wójt gminy Dariusz Łukaszewski.
Wyjazd odbył się w dniach 6-8 maja.

Fot.www.kadzidlo.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT