Kabecjanie dają radę (zdjęcia)

REKLAMA

Uczniowie szkoły podstawowej nr 6 w Ostrołęce wzięli udział w akcji pn. 'Kabecjanie dają radę’. Jej główny cel to bezpieczeństwo zawsze i wszędzie.

REKLAMA

Akcja skierowana jest do dzieci w wieku 6-9 lat.

Kabecjanie – to bajkowi bohaterowie, którzy przybyli na Ziemię z ekspedycją badawczą.

Mówi starszy sierżant Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Akcja organizowana jest w ramach projektu 'Kabecjanie dają radę’, nad którym honorowy patronat objęli Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Komendant Główny Policji oraz Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej.

Kolejne spotkania z dziećmi już wkrótce.

K.J.

Fot. KMP Ostrołęka

 

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT