Już wkrótce w na terenie Gminy Myszyniec zostaną zamontowane kolektory słoneczne

REKLAMA

Projekt zakłada montaż ponad 390 kolektorów na potrzeby ciepłej wody użytkowej instalowanych na dachach lub ścianach szczytowych budynków mieszkańców gminy.  W zakresie rzeczowym  projektu zaplanowany jest też montaż 7 sztuk instalacji wykorzystujących energię słoneczną do produkcji energii elektrycznej instalowanych na dachach obiektów użyteczności publicznej. Ponadto w ramach projektu zostaną zamontowane 2 pompy ciepła
i wymienione instalacje c.o. w budynkach  użyteczności publicznej.

REKLAMA

Zakończenie inwestycji przewiduje się na 31 sierpnia 2013 r.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT