Już w styczniu miasto powiększy swój obszar i liczbę mieszkańców

REKLAMA

W Wydziale Promocji Miasta, Kultury i Sportu odbyło się spotkanie poświęcone zmianom granic Ostrołęki. Przewodniczył mu wiceprezydent Grzegorz Płocha. Przypominamy, że w styczniu 2018 roku miasto powiększy się o obszary miejscowości: Nowa Wieś Wschodnia, Ławy i Goworki z terenu gminy Rzekuń.

REKLAMA

Podkreśla Wojciech Dorobiński, rzecznik Urzędu Miasta.

Fot.www.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT