Już po raz 27 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego 'O Złotą Podwiązkę” gościć będzie tancerzy z całej Polski

REKLAMA

Tegoroczna edycja jest  wyjątkowa, bowiem jubileusz 30-lecia świętuje Klubu Tańca Towarzyskiego FAN. Mówi Jarosław Śliwowski, kierownik turnieju.

REKLAMA

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego 'O Złotą Podwiązkę” odbędzie się w hali sportowej SP Nr 10. Pierwszy blok rozpocznie się o godzinie. 11.

Jubileusz to okazja do podsumowania sukcesów ostrołęckich par. Do Klubu Tańca Towarzyskiego Fan należeli  wicemistrzowie Polski, liderzy rankingów i zdobywcy Pucharu Polski, uczestnicy wielu prestiżowych turniejów polskich i europejskich.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT