Już można kąpać się w zbiorniku 'Wykrot”

REKLAMA

Można kąpać się już w zbiorniku 'Wykrot”w Wydmusach w gminie Myszyniec – informuje Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ostrołęce, który przeprowadził kolejne badania jakości wody.

REKLAMA

Sanepid przypomina też, że nie należy korzystać z kąpieli w czasie silnych zakwitów glonów, gdyż może to mieć negatywne skutki zdrowotne.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT