Już jutro 58. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

REKLAMA

Jutro (20 czerwca) rozpocznie się finał 58. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Po raz kolejny Ostrołęka będzie gościć najlepszych z najlepszych – recytatorów z całego kraju.  Mówi Aleksandra Kowalewska, kierownik Klubu Oczko.

REKLAMA

Recytatorów oceni jury w składzie dr Bożena Suchocka -aktorka i reżyserka, prof. Ziuta Zającówna – aktorka,  Ewa Zbroja – instruktor teatralny, Janusz Majcherek – krytyk teatralny oraz  prof. Lech Śliwonik – teatrolog, Koncerty finałowe, poprowadzi jak zawsze Jan Zdziarski. Organizatorzy zaplanowali również imprezy towarzyszące.

Tradycyjnie wręczona zostanie Nagroda im. Pawła Opęchowskiego.

Wręczanie nagród odbędzie się w południe w sobotę w Klubie Oczko.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT