Już dzisiaj o godzinie 16 w Ostrołęce rozpocznie się VII Ogólnopolski Festiwal Teatrów Małych Igła

REKLAMA

Po raz kolejny w mieście zaprezentują się najlepsze amatorskie teatry z całej Polski.

REKLAMA

Mówi Aleksandra Kowalewska, dyrektor Festiwalu i kierownik Klubu Oczko OCK.

W sobotę o godzinie 17 zaplanowano ogłoszenie wyników i wręczenie nagród dla najlepszych. Przedsięwzięcie z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno widzów jak i artystów chcących zaprezentować się w Ostrołęce.
Prezentacje oceniać będą: Magdalena Waligórska, Marcin Bartkiewicz i Jacek Jarzyna. Wstęp na wszystkie spektakle jest bezpłatny.

Imprezę wspiera Oddział Okręgowy Towarzystwa Kultury Teatralnej oraz Prezydent Miasta Ostrołęki.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT