Już dzisiaj o godz. 16 w pokoju nr 11 Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Ostrołęce spotkanie dla osób dotkniętych lub zagrożone przemocą

REKLAMA

Jutro natomiast o tej samej porze spotkają się osoby nieradzące sobie z emocjami i agresją.

REKLAMA

Inicjatywa organizowana jest w ramach projektu 'Przemoc – zero kompromisu”, współfinansowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

Mówił Grzegorz Makowiecki, zastępca dyrektora MOPR w Ostrołęce.

W ramach projektu prowadzone są również dyżury prawnika, psychologa, dzielnicowego i pracownika socjalnego, którzy bezpłatnie udzielają pomocy potrzebującym i poszkodowanym.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT