Józef Oleksy w piątek w Ostrołęce

REKLAMA

19 października Józef Oleksy odwiedzi Ostrołękę. Były premier i polityk SLD zaplanował wizytę na terenie targowiska miejskiego przy ul. Prądzyńskiego. W planie pobytu na Kurpiowszczyźnie uwzględniono również spotkanie z mediami. Konferencje prasową rozpocznie się o godz. 16.30 w siedzibie WSAP. Spotkanie otwarte  z mieszkańcami i członkami SLD w Ostrołęce  rozpocznie się o  godz. 17.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT