Joanna Bernatowicz wygrała IX Ostrołęcki Festiwal Piosenki 'Talent 2012′

REKLAMA

Finał konkursu odbył się wczoraj w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

REKLAMA

Przed publicznością wystąpiło 10 wokalistów. Każdy zaprezentował po dwa utwory, które oceniało jury w składzie: Anna Rybacka – wokalistka jazzowa, Krzysztof Kiljański – wokalista, Bogdan Piątkowski – dyrektor OCK. Joanna Bernatowicz zaśpiewała piosenki: 'Nic dwa razy się nie zdarza’ oraz 'Samba trawy’.

Radio OKO również przyznało nagrodę, którą zdobyła Klaudia Pianko.

Nagrodę publiczności otrzymała Olga Malinowska.

KJ

fot. Robesr Causari

{gallery}talent2012{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT