Joanna Banach Mistrzynią Polski Juniorów w biegu na 400 m przez płotki.

REKLAMA

Mieszkanka Tatar, gmina Kadzidło wywalczyła złoty medal podczas zawodów w Toruniu. Zyskała minimum kwalifikacyjne, dzięki któremu wystąpi w zbliżających się Mistrzostwach Europy Juniorów w Tallinie.

REKLAMA

Joanna Banach reprezentuje obecnie warszawski Uczniowski Klub Sportowy 'Kusy’. Przypomnijmy, że pierwsze sukcesy odnosiła w szkole podstawowej i gimnazjum. Dzisiaj, trenowana przez Karola Radke oraz Artura Gąsiewskiego, reprezentuje Polskę na zawodach coraz poważniejszej rangi. Objęta jest programem stypendialnym dla szczególnie utalentowanych sportowców.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT