Jesteśmy – spotkanie w świetlicy OCK (zdjęcia)

REKLAMA

Filia Ostrołęckiego Centrum Kultury w Wojciechowicach zorganizowała wczoraj (25 kwietnia) spotkanie dla mieszkańców osiedla i okolic.

REKLAMA

Jego celem była aktywizacja dorosłych mieszkańców miasta. W ramach pierwszego spotkania pod hasłem 'Jesteśmy szczęśliwi i bezpieczni’ program profilaktyczny wygłosił m.in. aspirant Sylwester Marczak z KMP.

Ideę  przedsięwzięcia tłumaczy Bogumiła Ponichtera.

Oprócz funkacjonariusza policji we wczorajszym  spotkaniu uczestniczyli: psycholog oraz przedstawiciel straży pożarnej.  

Mówił aspirant Sylwester Marczak.

(mm)

Fot. Robert Causari.

{gallery}zyjbezb_wojtki{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT