Jest pozwolenie na budowę nowej galerii handlowej w Ostrołęce

REKLAMA

Prezydent miasta Janusz Kotowski wydał pozwolenie na budowę galerii 'Bursztynowej’. Obiekt powstanie przy ul. Gorbatowa. Prace ruszą najprawdopodobniej już w tym roku.

REKLAMA

Powierzchnia handlowa przeznaczona pod wynajem, będzie wynosiła 13 tys. m kw. Galeria będzie miała również 545 miejsc parkingowych. Będzie to pierwszy tak duży nowoczesny obiektem handlowy w Ostrołęce.

fot. urbanity.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT