Jednogłośnie przyjęto budżet dla Powiatu Ostrołęckiego na 2013 rok

REKLAMA

Powiększ

Wczoraj w atmosferze Świąt Bożego Narodzenia w Muzeum Kultury Kurpiowskiej odbyła się ostatnia w tym roku sesja powiatu ostrołęckiego. Radni obradowali między innymi nad przyjęciem wieloletniej prognozy finansowej na lata 2013 – 2025, nadano statut placówce opiekuńczo – wychowawczej typu rodzinnego w Nowej Wsi oraz podobnej Oaza w Myszyńcu. Przyjęto również budżet na przyszły rok.

REKLAMA

Jak poinformował starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł po stronie wydatków w przyszłorocznym budżecie zapisano kwotę ponad 60 milionów zł, a po stronie dochodów około 56 milionów zł.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT