Jechał za szybko, był pijany, ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych

REKLAMA

Kierujący bmw na drodze krajowej 61 Ostrołęka – Różan jechał z prędkością 183 km/h. Okazało się, że był pijany. Posiada także sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2022 roku.

REKLAMA

Mówi mł. asp. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.  

Policja podkreśla, że przyczyny wszystkich wypadków drogowych zaistniałych na terenie miasta i powiatu na przestrzeni ostatnich kilku lat, to: brawura, alkohol i nadmierna prędkość.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT