Jechał ponad 50 km/h za szybko

REKLAMA

Ostrołęccy policjanci zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Mieszkaniec powiatu mrągowskiego jechał mercedesem 107 km/h.

REKLAMA

Zgodnie z obowiązującymi przepisami zatrzymano mu prawo jazdy na trzy miesiące. Otrzymał również mandat w wysokości 500 złotych i 10 punktów karnych.

Mówił młodszy aspirant Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT