Jechał na ,,podwójnym gazie’

REKLAMA

Policjanci z ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali w Kadzidle pijanego kierowcę Audi.

REKLAMA

Mówi asp. Tomasz Żerański.

Nieodpowiedzialnemu kierowcy zatrzymano prawo jazdy. W najbliższym czasie będzie odpowiadał za swoje zachowanie przed sądem.

W świetle obowiązujących przepisów za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości lub po użyciu innego, podobnie działającego środka, grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT