Jasełka w ZS STO

REKLAMA

Na pamiątkę narodzin Jezusa Chrystusa w Zespole Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ostrołęce zorganizowano jasełka. Spotkanie połączyło uczniów, na scenie zaprezentowali się przedstawiciele zarówno najmłodszych klas szkoły podstawowej jak i ostatniej klasy gimnazjum. Mówi nauczyciel religii Paweł Bieńkowski.

REKLAMA

Ostatni dzień nauki przed świętami to wyjątkowy czas dla społeczności szkolnej.

Mówiła Lidia Gontarz dyrektor szkoły.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT