Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości gościł wczoraj w Ostrołęce.

REKLAMA

Spotkanie, które odbyło się w Ostrołęckim Centrum Kultury, trwało ponad półtorej godziny. Sala OCK wypełniona była po brzegi. Specjalne miejsca wydzielono na scenie dla młodzieży.

REKLAMA

– Znam Ostrołękę, bywam tu od kilkunastu lat. To miasto się rozwija i pięknieje – mówił podczas wczorajszego spotkania szef PiS.

Jarosław Kaczyński przedstawił program swojej partii, który opiera się na dwóch głównych założeniach: sprawiedliwości i solidarności.

Po spotkaniu szef PiS złożył kwiaty pod pomnikiem Żołnierzy Wyklętych na skwerze im. Lecha Kaczyńskiego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT