Jarosław Gowin w Ostrołęce

REKLAMA

8 maja do Ostrołęki przyjedzie wicepremier i minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin. W programie spotkanie z prezydentem miasta i starostą ostrołęckim oraz wizysta w zakładzie Stora Enso.

REKLAMA

Jak poinformował nas Prezes Koła Polska Razem Zjednoczona Prawica w Ostrołęce – Andrzej Kania – wicepremier Gowin ma także spotkać się z przedsiębiorcami – ludźmi prowadzącymi mały, średni i duży biznes.  Tematem rozmów mają być sprawy związane z problemami i zagrożeniami prowadzenia biznesu w Polsce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT