Janusz Korwin Mikke w Ostrołęce

REKLAMA

Po raz kolejny do Ostrołęki zawita lider Kongresu Nowej Prawicy – Janusz Korwin Mikke. Spotkanie odbędzie się dzisiaj w siedzibie Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Ostrołęce. Rozpocznie się o godzinie 18. Wstęp bezpłatny.
Ostatnia wizyta polityka w Ostrołęce miała miejsce 16 lutego. Jej motywem przewodnim była potrzeba zmian w Unii Europejskiej.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT