Jan Żaryn w Ostrołęce

REKLAMA

Spotkanie z profesorem Janem Żarynem odbyło się 29 czerwca w Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce. Znany historyk Instytutu Pamięci Narodowej przyjechał  na zaproszenie Klubu 'Gazety Polskiej”.

REKLAMA

Tematem spotkania był fenomen polskiego podziemia zbrojnego po roku 1944.

Po zakończeniu wykładu uczestnicy i organizatorzy spotkania złożyli kwiaty pod pomnikiem na skwerze im. Lecha Kaczyńskiego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT