back to top
16.6 C
Ostrołęka
środa, 22 maja 2024 r.

Jakub z Olszewki, gmina Lelis potrzebuje pomocy

REKLAMA

Jakub z miejscowości Olszewka w gminie Lelis potrzebuje pomocy. Celem zbiórki prowadzonej na platformie siepomaga.pl jest zakup i montaż przydomowej windy oraz wyrównanie podjazdu, tak by niepełnosprawny mężczyzna mógł opuszczać dom.

Jakub przyszedł na świat jako wcześniaki, ważył zaledwie 480 gramów. Zdiagnozowano u niego choroby neurologiczne, zaburzenia głosu, mowy, choroby słuchu oraz niepełnosprawność intelektualną, które sprawiają, że o jego zdrowie bliscy walczą każdego dnia. Do połowy 2022 roku był w stanie poruszać się samodzielnie, choroba jednak postępuje i dzisiaj Jakub potrzebuje wsparcia. 23-latkiem, który wymaga pomocy w najprostszych dla nas czynnościach, również higienicznych opiekuje się matka.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Niezbędny jest zakup i montaż przydomowej windy oraz wyrównanie podjazdu – tak, by mężczyzna nie był zamknięty w czterech ścianach domu. Wymaga to nakładów finansowych w wysokości 70 tysięcy zł. Najbliżsi nie są w stanie sami pokryć kosztów inwestycji. Brakuje jeszcze ponad 30 tysięcy złotych.

https://www.siepomaga.pl/jakub-wolosz?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR2OX2adR2g2qrAWRIUPgOmKGjX23hYKVZu-fasrZslHDbT-fW68MG9zpzQ_aem_ASXzxqDfE4vG9yhTXZaQZjV8PzcK1YtsNovSOd72CxgH760gdIEo_RUTeyIY6vrZ9m5jp34_h07e40_MBP6TzVMU

Fot. siepomaga.pl

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex