Jacek Płoski złożył mandat radnego

REKLAMA

21 lipca, podczas ostatniej sesji Rady Gminy Kadzidło Jacek Płoski złożył mandat radnego. Decyzja spowodowana jest przyjęciem obowiązków przewodniczącego Wydziału Ksiąg Wieczystych w ostrołęckim sądzie rejonowym. Za dziewięcioletnią pracę samorządową dziękował radnemu wójt Dariusz Łukaszewski i koledzy z samorządu.
Jacek Płoski rozpoczął pracę na rzecz gminnym w 2006 roku. Przez blisko osiem lat pełnił funkcję Przewodniczącego Rady.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT