Ja i moje miasto w fotografii – wernisaż wystawy

REKLAMA

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ostrołęce 'Dajmy Im Radość” zaprasza 7 grudnia na wernisaż wystawy pt. 'Ja i moje miasto w fotografii”.

REKLAMA

Młodzież z niepełnosprawnością wcielająca się w wybrane przez siebie postaci oraz ich autorskie zdjęcia ukazujące siebie nawzajem na tle Ostrołęki. To efekt projektu realizowanego od marca 2016 roku przy współpracy z fotografem Adamem Wołoszem i wsparty przez samorząd Ostrołęki.

Wernisaż rozpocznie się o godzinie 11 w małym holu OCK.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT