Izabela Perczyńska zaśpiewa w Oczku

REKLAMA

’Śpij moje miasto” to tytuł recitalu Izabeli Perczyńskiej, na który zaprasza 7 grudnia Klub Oczko Ostrołęckiego Centrum Kultury. Młoda wokalistka uczy się obecnie w Liceum Plastycznym w Łomży i śpiewa w Studiu Piosenki w Oczku. To zwyciężczyni Festiwalu Piosenki Talent 2011.  

REKLAMA

Zapraszała Aleksandra Kowalewska, kierownik Klubu Oczko.

Artystce towarzyszyć będzie zespół muzyczny w składzie: Antoni Karczewski – gitara, Przemysław Łukasz Dudziak – gitara bas., Mateusz Sasin – perkusja oraz Oskar Małkowski – gitara. Koncert rozpocznie się o godz. 18. Wstęp wolny.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT