IX edycja międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Karola Wojtyły – Jana Pawła II

REKLAMA

Wczoraj w Zespole Placówek Oświatowych  w Dylewie odbyła się IX edycja międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Karola Wojtyły – Jana Pawła II.

REKLAMA

Do konkursu przystąpili uczniowie nie tylko z gminy Kadzidło, również z gminy Baranowo i Olszewo – Borki.

Jak powiedziała Elżbieta Cekała, dyrektor Placówek Oświatowych w Dylewie, uczniowie mieli do zaprezentowania jeden utwór, a tematyka była bardzo zróżnicowana.

Nagrody dla najlepszych recytatorów ufundował wójt gminy Kadzidło Dariusz Łukaszewski, jak również dyrektor szkoły.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT