IV Edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego 'Reach for the Sky” w SP Nr 6 w Ostrołęce

REKLAMA

W Szkole Podstawowej Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce odbędzie się dzisiaj IV Edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego pod nazwą 'Reach for the Sky”. Wezmą w nim udział uczniowie klas 4-6 reprezentujący szkoły podstawowe z terenu miasta Ostrołęki oraz gmin Olszewo – Borki i Rzekuń.

REKLAMA

Mówił Mariusz Sadowski, nauczyciel języka angielskiego.

Konkurs rozpocznie się o godz. 9.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT