Inwestycja na Pomianie zakończona

REKLAMA

Na osiedlu Pomian w Ostrołęce odebrano instalację wodno-sanitarną. Została ona wybudowana na ulicy Agrestowej, na osiedlu domów jednorodzinnych. W ramach prac wybudowano 230 m sieci wodociągowej oraz 230 m kanalizacji sanitarnej.

REKLAMA

Poinformował Wojciech Dorobiński, rzecznik Urzędu Miasta.

W odbiorze, który odbył się 2 października  uczestniczyli wiceprezydent Ostrołęki Paweł Stańczyk oraz przewodniczący Rady Miasta Dariusz Maciak.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT