Inauguracja kampanii 'Narkotyki i dopalacze zabijają’

REKLAMA

We wszystkich jednostkach Policji w kraju ruszyła kampania o charakterze edukacyjno-profilaktycznym pt. 'Narkotyki i dopalacze zabijają”. Organizowana jest przez MSWiA w ramach 'Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka”. 'Szkoda Ciebie na takie patoklimaty” – to hasło kampanii.
 

REKLAMA

Mówił asp. Krzysztof Kolator z ostrołęckiej policji.

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT